Ремонт та сервісне обслуговування котлів, колонок, бойлерів, систем опалення Кам’янець – Подільський, Хотин, Дунаївці та околиці

097 324 1319

8 років на ринку

115+ відремонтованих колонок

550+ змонтованих котлів

МИ НА КАРТІ

Ремонт та сервісне обслуговування котлів, колонок, бойлерів, систем опалення Кам’янець – Поділький, Хотин, Дунаївці та околиці

Ремонт газових котлів, колонок чи бойлерів – це комплекс робіт, який допомагає підтримувати обладнання в робочому стані та ліквідує всі поломки, які виникли в процесі експлуатації. Цей комплекс є важким та серйозним, нерідко несе за собою перевірку всієї системи. Саме тому цю роботу варто довірити лише професіоналам, і ні в якому разі не займатись ремонтом самостійно. Якщо ви знаходитесь в Кам’янеці-Подільському, Дунаївцях, Хотині чи в сусідніхрайонах телефонуйте до нас, і ми вирішимо вашу проблему як найскоріше.

Ми виконуємо повний спектр ремонтних робіт по газових котлах, колонках, бойлерах. До нас звертаються з такими потребами:

♦ ремонт газового котла

♦ ремонт колонок

♦  ремонт бойлерів

♦ встановлення бойлера

♦ чистка бойлера

♦ ремонт бойлерів та інші послуги, з якими ви можете ознайомитись, зателефонувавши за номером телефону.

Обслуговування обладнання протягом усього періоду експлуатації – один із найважливіших пунктів у роботі, адже він не лише дає змогу виявити поломку, а й попередити та уникнути. Ніколи не беріться до роботи самостійно, краще довіряйте це професіоналам.

Наша компанія «Юта» є однією із найкращих у Кам’янець-Подільському та за його межами. Якщо говорити в цифрах, то ми вже 8 років на ринку, наші професіонали мають на своєму рахунку 550 змонтованих котлів та 114 відремонтованих колонок. Компанія «Юта» не користується можливістю «здерти» гроші через необізнаність клієнтів чи під час ремонту однієї поломки зробити іншу. Ми працюємо чесно, дбаємо про вашу безпеку та про те, щоб сервіс був на найвищому рівні та за адекватні, помірні ціни.

Газова колонка не включається? Не працює? Гасне? Телефонуйте до нас! Ми знаємо як вам допомогти. Найчастіші неполадки, які зустрічаються під час експлуатації газової колонки:

1. Погано нагріває воду.

2. Сильно нагрівається, гасне.

3. Підтікає.

4. Не включається.

5. Чути дивні звуки від газової колонки.

6. Не регулюється подача газу або зовсім відсутня.

         Кожна поломка, навіть якщо її немає в перелічених, буде усунена за допомогою наших спеціалістів з багаторічним досвідом. Телефонуйте до нас, і ми вирішимо вашу проблему у зручний для вас час. Компанія «Юта» надає послуги монтажу, ремонту, чистки та обслуговуванню газових колонок будь-якої марки та моделі.

         Чому газовий котел порівнюють з автомобілем? Уявіть, що ви купили автомобіль, проїхали 100 000 км без техогляду. Це дуже великий ризик, на який наважується дуже мала кількість водіїв, адже техогляд для автомобіля безумовно необхідний, і більшість водіїв знає наслідки за такі дії.

Про наслідки пропущення щорічного огляду газового котла знає не кожен, а про те, що це впливає на термін роботи – відомо набагато менше. Так само, як для продовження терміну експлуатації автомобіля, необхідно провести технічне обслуговування. Ремонт котла, чистка та діагностика  навіть один раз на рік дозволяє запобігти дорогим ремонтам системи опалення. Телефонуйте до нас, наші спеціалісти проконсультують вас та допоможуть у вирішенні проблем та поломок.

Вам потрібно почистити бойлер? «Юта» до ваших послуг! Зробимо все якісно та швидко, адже наші спеціалісти найкращі в цьому. Телефонуйте та записуйтесь.

Компанія «Юта» є офіційним партнером та сервісом, які здійнюють ремонт та обслуговування котла Vaillant, Viessmann, Immergas. У нашому магазині ви можете знайти обладнання для опалення, водопостачання та каналізації.  Завітайте та переконайтесь, що ми – найкращі!

Наші роботи по ремонту бойлера